ELİFNAZ DANIŞMANLIK için temizlik hizmetleri sadece hijyen sağlamayı değil; çalışma ve yaşam alanınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlayacak bakımını da kapsayan bir bütündür.

Bu bütüncül temizlik hizmetleri kapsamında ELİFNAZ DANIŞMANLIK kalite ve deneyiminden yararlanabileceğiniz temizlik alanları

Genel temizlik hizmetleri, dış cephede bulunan alanların temizliği, camların temizlenmesi, ofis ve işyeri genel temizlikleri, ev temizliği; apayrı bir branş olan ve deneyim gerektiren endüstriyel temizlik, işyeri ve ev ilaçlama hizmetleri, yat, tekne ve benzeri kişisel ya da kurumsal amaçlı aletlerin ve benzeri ekipmanların temizliğidir.

Dış Cephe ve Cam Temizliği

ELİFNAZ DANIŞMANLIK’un en yetkin olduğu temizlik hizmetlerinin başında, dış cephe ve cam temizliği gelmektedir.

Bina ve camların geri dönüşü olmayan zararlara (korozyon) uğramaması için yılda en az iki kez yapılması gereken bu temizlik türünde ELİFNAZ DANIŞMANLIK, deneyimli ekibi ve optimal maliyetteki uygulamalarıyla sektöründeki öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Çalışılacak cephedeki malzeme çeşidine (metal, cam) ve binanın yapısına (plaza, gökdelen, yüksek bina) en uygun kimyasal ekipmanı ve yöntemi belirleyen ELİFNAZ DANIŞMANLIK, binanız için en doğru çözümü size sunar.

Gerekli sertifikalara (EN ve CE) sahip personel ve ekipmanla (tamamı ithal) bu alanda son derece güvenli bir hizmet sunan ELİFNAZ DANIŞMANLIK’un sistemi sayesinde halihazırda çalışan personelin çalışmalarına engel olunmaz.

Emniyet sistemleri oldukça kolay kurulup sökülen ve zeminle (yerle) bağı olmadan işleyen sistemle, görüntü ve gürültü kirliliğine neden olmayan ELİFNAZ DANIŞMANLIK, dış cephe ve cam temizliğinde kullandığı tüm malzemeleri ISO 9001-2000 belgesine sahip ürünlerden seçmektedir.

Endüstriyel Temizlik

İş gücü kaybından rahatsız mısınız?

Temiz bir fabrika veya hijyende en üst noktaya ulaşmış bir hastane ortamıyla verimliliğin artacağını mı düşüyorsunuz?

İnşaatınız bitti; kaba ve ince temizliğe mi ihtiyacınız var?

ELİFNAZ DANIŞMANLIK ekiplerinin uzmanlığı, fabrika, hastane, inşaat ya da endüstriyel alanınız için en doğru malzemeyle, en doğru yöntemi sunmak için sizinle tanışmayı bekliyor.

Hastanelerin, restoran ve kantin gibi temiz olması orunlu olan alanların hijyeninde; üretim alanlarının genel temizliği, iş makinelerinin bakımı ve yağlardan arındırılmasında, hastane, fabrika veya endüstri alanına ulaşımı sağlayan araçların temizliğinde güvenilir ve profesyonel çözüm için, siz de işi uzmanına bırakın.

Gelin, endüstriyel alanınızın temizliği için fizibilite ve ekspertiz çalışmasını ELİFNAZ DANIŞMANLIK yapsın, kısa sürede artan verimliliği ve tasarrufu hemen fark edin.

Günlük Temizlik

Sizin veya sevdiklerinizin her gün en az bir defa zaman geçirdiği halka açık mekanlar, belki de temizliğin en titizlikle ele alınması gereken yerlerdir.

Okullar ve devlet kurumları gibi günlük temizlik gerektirenve hijyenin çok önemli olduğu ortamlar için ELİFNAZ DANIŞMANLIK, deneyimli ekipleri ve modern ekipmanlarıyla ihtiyaç duyduğunuz sağlıklı ortamı size ve sevdiklerinize sunar.

Okulların temizliğine çocuklarımızdan dolayı ayrı bir özenle yaklaşan ELİFNAZ DANIŞMANLIK, okulların hem günlük periyodik, hem de yarı yıl ve yaz tatillerindeki temizliği için uzman ekip hizmetinde bulunmaktadır.

Ofis Temizliği

İş alanlarının temizliği için en güvenilir, uzun soluklu ve kaliteli hizmetle ELİFNAZ DANIŞMANLIK sayesinde tanışabilirsiniz.

Ofisinizin özelliklerini ve beklentilerinizi (ELİFNAZ DANIŞMANLIK ekibi dilerseniz, tüm temizlik malzemelerini beraberinde getirmektedir) belirtmeniz, hizmet verecek eleman sayısının ve yöntemin belirlenmesinde yeterli olacaktır.

Siz işinize ve diğer sorunlarınıza gönül rahatlığıyla odaklanabilirsiniz; ELİFNAZ DANIŞMANLIK ekibi, sizi mutlu edecek hijyen ve sağlıklı ortamı ofisinizde oluşturacaktır.

% 100 Buhar, % 100 Hijyen, 0 Mikrop

Müşterilerine her zaman en son teknolojiyle hizmet veren ELİFNAZ DANIŞMANLIK, herhangi bir kimyasal ürün kullanılmayan, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen buhar makineleri ile size en sağlıklı temizlik hizmetini sunar.

Klasik temizlik yöntemlerinden farklı olarak, suyun 175 derecede buhara dönüşmesiyle daha etkili ve sağlıklı temizlik sağlayan bu metotla; inşaat veya tadilat sonrası temizliklerde çıkmayan boya ve kireç artıklarının temizlenmesinde, endüstriyel makine temizliğinde, WC,banyo, mutfak gibi alanlarda buharlı dezenfekte işlemi uygulamalarında en iyi sonuç alınmaktadır.

 • Kent temizliği
 • Bina temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Bina içi temizlik
 • Duvar temizliği
 • Zemin temizliği
 • Ortak alanların temizliği
 • Oda temizliği
 • WC temizliği
 • Hijyen
 • Sterilizasyon